odkaz na úvodní stranu - logo SONS

Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR
Czech Blind United English flag

Informační systém BraillNet
Toto je archivní verze těchto webových stránek, jejíž poslední aktualizace proběhla v červnu 2015. Nové stránky naleznete na adrese www.sons.cz
Tyfloart 2011

Srdečně tímto zveme nevidomé a slabozraké hudebníky, divadelníky, výtvarníky, rukodělce, recitátory a další zrakově postižené umělce k účasti na tomto festivalu. Pokud se chcete zúčastnit pouze jako diváci a podpořit tak účinkující, budete samozřejmě také vítáni.

Účastnický poplatek činí 700 Kč na osobu a zahrnuje část nákladů na ubytování, stravování a organizaci festivalu. Ubytování je zajištěno v pokojích s příslušenstvím na vysokoškolské koleji Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v centru města Ústí nad Labem. Další nezbytné informace včetně přihlášky naleznete v příloze.

Zároveň bychom Vás chtěli požádat, abyste podle vlastního uvážení předali případným zájemcům informace o našem festivalu nebo je jakkoli dali na vědomí těm, kterých se mohou týkat.

Budete-li mít jakékoliv dotazy či připomínky k akci, kontaktujte nás, prosím, telefonicky na čísle 221 462 438 nebo 775 722 798 , prostřednictvím e-mailu knizetova@sons.cz nebo poštou na adrese SONS ČR (Krakovská 21, 110 00 Praha) .

Předem Vám děkujeme za spolupráci a těšíme se na setkání s Vámi.


Přihláška ke stažení

Důležité informace

K jakémukoliv užití textů a obrázků, uvedených na tomto serveru, je třeba souhlas provozovatele.
Copyright © 2002 - 2015 SONS ČR
Tyto stránky splňují podmínky přístupnosti pro zrakově postižené a respektují standardy konsorcia W3C, což lze ověřit kliknutím na níže uvedené ikony.
logo projektu Blind Friendly Web Valid CSS! Valid HTML 4.01!
V naší organizaci přijímáme dobrovolníky pro osobní asistenci nevidomým lidem.