odkaz na úvodní stranu - logo SONS

Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR
Czech Blind United English flag

Informační systém BraillNet
Toto je archivní verze těchto webových stránek, jejíž poslední aktualizace proběhla v červnu 2015. Nové stránky naleznete na adrese www.sons.cz

Beseda s hercem Václavem Vydrou

25. ledna 2012 se v klubovně SONS konala beseda s hercem Václavem Vydrou. Její náplň byla velmi bohatá: prezentace páteční premiéry Mocná Afrodité ve vinohradském divadle, povídání o dalších hereckých aktivitách v Branickém divadle, karlínském divadle a divadle U hasičů.

A nebyl by to Václav Vydra, kdyby nepřišla řeč i na jeho velkou lásku - na koně. Rád na nich jezdí, ale také se o ně stará, o čemž svědčí fakt, že mimo čtyři vlastní koníky má na své usedlosti ustájeno dalších dvacet. Jeho cílem je, aby měli veškerý konfort a hlavně lásku a skvělou péči.

Vzpomínalo se na natáčení Kameňáků a otázek posluchačů bylo taky dost. Čas utíkal tak rychle, že bylo rázem půl sedmé a na obzoru představení na Vinohradech. Na rozloučenou padlo pár vtipů a je zřejmé, že všech 47 klientů SONS, kteří na tuto besedu přišli, má nač vzpomínat.

Jako obvykle celou akci zorganizovala koordinátorka volnočasových aktivit SONS - paní Jana Dubová..

Fotogalerie

 

 

K jakémukoliv užití textů a obrázků, uvedených na tomto serveru, je třeba souhlas provozovatele.
Copyright © 2002 - 2015 SONS ČR
Tyto stránky splňují podmínky přístupnosti pro zrakově postižené a respektují standardy konsorcia W3C, což lze ověřit kliknutím na níže uvedené ikony.
logo projektu Blind Friendly Web Valid CSS! Valid HTML 4.01!
V naší organizaci přijímáme dobrovolníky pro osobní asistenci nevidomým lidem.