odkaz na úvodní stranu - logo SONS

Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR
Czech Blind United English flag

Informační systém BraillNet
Toto je archivní verze těchto webových stránek, jejíž poslední aktualizace proběhla v červnu 2015. Nové stránky naleznete na adrese www.sons.cz

Beseda se spisovatelkou Irenou Fuchsovou

V přátelském a velmi družném ovzduší se odehrála 8. února 2012 beseda se spisovatelkou Irenou Fuchsovou v klubovně SONS.

Četlo se, povídalo, co chvíli otřásaly klubovnou salvy smíchu. K pohodě přispěly i písničky v podání Jolany Konečné, Ireniny „adoptivní“ sestry.

Mimo své plány na další knihy prozradila autorka i něco ze svého soukromí, a tak všichni zúčastnění netrpělivě očekávají 25. březen, kdy si někdo tajemný pozval právě ji do Pošty pre teba, do slovenské televize.

Beseda měla obrovský úspěch, ale ne jen u klientů SONS, ale sama Irena Fuchsová byla atmosférou tak nadšená, že navrhla pravidelná setkání v kratších časových rozestupech, jejichž součástí by mohlo být třeba autorské čtení.

Závěrem lze jen říci,, že koordinátorka volnočasových aktivit SONS, paní Jana Dubová, měla opět šťastnou ruku a vsadila na správnou kartu. Děkujeme.

Fotogalerie

 

 

K jakémukoliv užití textů a obrázků, uvedených na tomto serveru, je třeba souhlas provozovatele.
Copyright © 2002 - 2015 SONS ČR
Tyto stránky splňují podmínky přístupnosti pro zrakově postižené a respektují standardy konsorcia W3C, což lze ověřit kliknutím na níže uvedené ikony.
logo projektu Blind Friendly Web Valid CSS! Valid HTML 4.01!
V naší organizaci přijímáme dobrovolníky pro osobní asistenci nevidomým lidem.