Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR

Evropa konečky prstů

5. seminář - Brno 10.6.2003

Hostem byl pan Mgr. Ing. Jan Přenosil, inženýrsko technický pracovník (doktorant) Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity v Brně, Fakulty provozně ekonomické, Ústavu financí. Přednáší předměty Veřejná správa, Veřejné finance. V roce 2001 ukončil studium na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity v Brně vykonáním státní zkoušky v oboru "Evropská studia". Diplomová práce na téma: "Reforma penzijního systému České republiky" byla oceněna cenou děkana. V tomtéž roce zahájil doktorské studium oboru "Ekonomika a řízení podniku" na Ústavu financí. Od roku 2002 se podílí na výuce jako technik pro výuku. V současné době studuje v posledním ročníku Právnické fakulty Masarykovy univerzity. Diplomová práce na téma: "Teorie a praxe kontroly státních podpor v ES/EU".

Semináře se zúčastnilo cca 30 účastníků z řad zrakově postižených členů organizace, klientů a studentů. Na menší účasti se podepsalo nebývale horké počasí.

Přepis zvukového záznamu semináře: dokument Word (132 kB) dokument TXT (55,7 kB)

Fotogalerie
Projekt byl součástí komunikační kampaně ČR před vstupem do EU v období před referendem. logo Ano

K jakémukoliv užití textů a obrázků, uvedených na tomto serveru, je třeba souhlas provozovatele.
Copyright © 2003 SONS ČR
Tyto stránky splňují podmínky přístupnosti pro zrakově postižené a respektují standardy konsorcia W3C, což lze ověřit kliknutím na níže uvedené ikony.
logo projektu Blind Friendly Web Valid CSS! Valid HTML 4.01!
logo Ministerstva zahraničních věcí logo Evropské unie logo Ano